Патріотична програма «Героям Слава»

10.02.2017 06:47

9 лютого 2017 року на базі Херсонської спеціалізованої школи № 52 творчий колектив молоді і студентів представили героїко – патріотичну програму «Героям Слава». На концерт був запрошений представник Херсонського воєнкомату Сафонов В.В., який розповів про вимоги  прийняття на військову службу до збройних сил України адже захист Батьківщини – найсвятіший обов’язок кожного українця, військова агресія і окупація частини території України призвели до конфлікту на сході країни. У своїй розповіді Сафонов В.В. зазначив,що добровольці так як і українські солдати  в тяжкі хвилини не шкодуючи власного життя стали на захист країни. В концерті лунали пісні патріотичного змісту, які виконував Генеральний директор палацу молоді та студентів, заслужений працівник культури Яценко В.І.та Ейсмонтович Єва учениця 2-г класу спеціалізованої школи № 52. Мета даного заходу національно – патріотичне виховання молодого покоління.