Подорож до країни Букварії 1б клас

01.12.2017 20:10

28 листопада в 1-Б класі вчитель вищої категорії, вчитель-методист Урсуленко Л.І. провела відкритий урок навчання грамоти на тему: «Закріплення знань про звукове значення букви Ее. Робота над текстом «Село Веселе». Урок пройшов у формі подорожі до країни Букварії.   Протягом уроку вчитель приділяла увагу формуванню ключових компетентностей: виробленню умінь правильного поскладового читання, розумінню змісту прочитаного, уточненню й активізації словникового запасу учнів. Вдало підібрані вправи для розчитування: чистомовка, скоромовка, звуко-буквений аналіз слів – сприяли формуванню артикуляційних та мовленнєвих навичок, розвитку фонематичного слуху, підвищенню мовної культури. Значне місце займала робота над словом: групування їх за  йвідповідні висновки. Різні форми організації навчального процесу: фронтальна, в парах та індивідуальна сприяли забезпеченню активної діяльності усіх учнів класу. Вдало використані на уроці, мультимедійна дошка, презентація різних цікавих завдань, ігор,що й сприяло заохоченню школярів до мистецтва слова та активізації розумової пізнавальної активності. Зміст тексту, використаного на уроці, сприяв вихованню в учнів почуття любові до рідного краю, степів Херсонщини. Урок пройшов ефективно, жваво, цікаво. Діти активно працювали на уроці, залюбки пізнавали нове, вчилися творчо мислити. З метою заохочення учнів до подальшого вивчення звуків і букв, формування читацьких умінь і навичок, учитель використав мультиплікаційний фільм «Уроки мудрої тітоньки Сови».