Профілактика пожежної безпеки!

18.02.2017 16:29

У рамках Тижня пожежної безпеки у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови 15 лютого 2017 року відбулася зустріч учнів молодшої школи та учнів 5 класів з представниками херсонської пожежної частини ,які провели роз’яснювальну роботу з учнями школи щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки як у школі так і в побуті. Також була проведена бесіда щодо уникнення враження вибухонебезпечними предметами, безпечного використання газу в побуті,дотримання правил пожежної безпеки в дома.
Учні 6-г класу відвідали херсонську пожежну частину по вулиці Старостіна 23, де дітям продемонстрували технічні засоби та оснащення якими пожежна бригада користується під час виклику. Представниками пожежної частини була проведена кваліфікована інструктивна бесіда щодо запобігання виникнення пожежі та правил поведінки під час пожежі.