Проведення Олімпійського тижня у школі

13.09.2018 17:12

З метою сприяння розвитку Олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя , залучення до занять фізичної культури та спортом якомога більшої кількості дітей ,формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, в школі з 03 вересня по 07 вересня  2018 року був проведений Олімпійський тиждень.

Учні стали активними учасниками цікавих заходів тижня. Для учнів початкових класів проведено спортивні змагання «У здоровому тілі здоровий дух». Цікавими були естафети  для учнів 5-8 класів «Найсильніший клас», «Богатирські ігри», «Найстрибучий  клас».  Учні старших класів взяли активну участь у спортивному турнірі «Здоровим бути здорово!». Кожний ранок учні школи розпочинають з ранкової зарядки яка допомагає вранці зарядити організм бадьорістю та енергією на весь день.

07 вересня для учнів 3-11 класів було проведено День здоров’я  у Гідропарку. Це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь в різних активних заходах, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести свій час.

Представник ТЧХУ Ларіонова Тетяна провела майстер-клас з надання домедичної допомоги для учнів 7-8кл. Медична сестра провела лекцію по наданню першої медичної допомоги для учнів 5-х класів.

Учениця 10 кл. Біленко Алеся та учень 11 кл. Гаран Іван чемпіони Європи з кіокушин карате провели просвітницьку роботу для учнів молодшої школи «Здоров’я найбільша цінність людини»

Класні керівники та класоводи 1-11 кл. провели тематичні бесіди, виховні години, тренінги, години спілкування .

Закінчився Тиждень загальношкільною лінійкою, на якій були підведені підсумки роботи, відзначені та нагороджені  найактивніші учні школи . Тиждень здоров’я був цікавий , насичений та змістовний,а тому учні та вчителі школи отримали багато позитивних вражень та емоцій .