Проведення Всеукраїнського олімпійського тижня.

З 04 - 08.09.2017 у школі пройшов Всеукраїнський олімпійський тиждень,в якому взяли участь 924 учня. У рамках тижня були проведені такі заходи:

Ранок починався з ранкової гімнастики.

Кожного дня проводились змагання на самий стрибучий клас, самий сильніший клас, самий влучний клас в усіх класах школи

Теоретичні уроки - у вигляді класних годин, із запрошенням відомих спортсменів та випускників закладу, що мають спортивні досягнення (1-11 класи).

Практичні уроки – у вигляді міні турнірів, естафет ( 5-9 класи). Показові виступи вихованців секції карате.

Про свою безпеку дбай – правила дорожні знай!

В рамках проведення місячника  «Увага! Діти на дорозі!», з метою попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму та активізації профілактичної роботи в школі агітбригада  ЮІР «Нова Поліція»  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради виступили перед учнями молодшої школи та вихованцями  дошкільного навчального закладу №67 і в ігровій формі нагадали учням про правила дорожнього руху та безпечну поведінку на дорогах.

Бібліотечні  уроки

08.09.17  у  4-А кл. відбулася інтерактивна гра-огляд «У світі незвичайних книг». Бібліотекар ознайомила учнів із книгами-іграшками, провела пізнавальну вікторину. Діти із цікавістю розглядали  незвичайні книги-новинки, активно відгадували загадки, розміщені в ній у вигляді об’ємних конструкцій.

11.09.17 діти 3-А кл.,  12.09.17  3-В кл. та 13.09.17  4-А  на бібліотечному уроці дізналися  про правила безпечного відвідування Всесвітньої павутини,що таке нетикет  та про сайти, де можна завантажити безкоштовні антивірусні програми . Засвоїли правила поведінки в соціальних мережах та чатах .

11.09.17 учні  2-Д  класу на веб – мандрівці «Перші кроки в Інтернеті»  повторили складові компютера, ознайомилися з цікавими книгами , дисками  на тему безпеки в Інтернеті та правилами  уникнення небезпечних сайтів, які можуть бути заражені вірусом.

13.09.17 бібліотекарі провели екскурсію до шкільної бібліотеки , показали як    змінився її інтер’єр, візуальний ряд , організація зони відпочинку. Активізували знання учнів про традиційні носії інформації та ознайомили із сучасними,спонукали школярів читати у будь-якому зручному для них форматі.

Святкування Дня міста

15 вересня 2017 року у Херсонській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови учні 1 – 11 класів святкували День міста у національному вбрані «Вишиванці» .Прикрасили школи вітальними дитячими малюнками та стіннівками.

Доброта і милосердя…

Доброта і милосердя… Як добре, що є на світі люди, для кого ці слова – не пустий звук. З 05.09.–19.09.2017 року учні Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради активно долучилися до благодійної акції «Від серця – до серця» та «Склади ранець товаришу», метою яких є зібрання дітям – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, канцелярського приладдя (зошити, ручки, олівці, фломастери, пластилін, фарби, тощо). Аналогічні акції проходять у школі щорічно, адже учні школи не залишаються осторонь суспільних проблем та соціальних потреб різних верств населення! Творімо добро – і воно обов’язково повернеться до нас встократ.

Всесвітній День Миру

22.09.2017 році у Херсонській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови для учнів 2 – 11 класів була проведена урочиста лінійка присвячена Всесвітньому Дню Миру « Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх» з метою  звернути  увагу дітей та молодь до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги один до одного. Серед учнів 5-11 класів відбувся конкурс плакатів «Бажаємо Україні миру». Загальновідомим символом миру є голуб, якого учні відобразили у флешмобі «Голуб миру».