Всесвітній День джинсів

05.05.2021 05:29

28 квітня 2021 року у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради для учнів 1-4 класів було проведено Всесвітній День джинсів.

Традиційно заходи та акції до Дня джинсів проводяться в останню середу квітня. Мільйони людей по всьому світу одягають в цей день джинси з певною метою – підтримати постраждалих і поширити знання про всі форми насильства і методи протидії їм. Для учнів нашої школи були проведені заняття з елементами тренінгу на якому здобувачі освіти мали змогу переглянути мультфільми, їм було запропоновано тематичні розмальовки та пам’ятки щодо протидії насильству. Також в холі школи пройшла акція «STOP насильству!». В знак підтримки даної акції всі учні прийшли до школи в джинсовому одязі.