Всеукраїнський конкурс  «Моя Батьківщина – Україна»

30.10.2021 19:09

Дослідження життєвого шляху військово-історичних діячів Південної України показує, що українці мали споконвіку спільну історичну пам’ять та культурну єдність, що дозволяло вести активну боротьбу та вижити нації під російським і турецьким пануванням. Усвідомлення історичного минулого — є дуже важливим для  майбутнього нашої держави.

Готуючись до Всеукраїнського конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»  гурток «Історики-краєзнавці»,який працює на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови зацікавився постаттю кошового отамана Сидора Білого  та його вкладом в розвиток козацтва Херсонщини.

Робота по зібранню матеріалу про Сидора Білого була поділена на декілька етапів:

- відвідування могили Сидора Білого на Кінбурській косі;

- екскурсія до Очаківського військово-історичного музею ім. В.О.Суворова;

- зустріч з працівницею бібліотеки-філії №23 для юнацтва  ім. Багряного Світланою Іванівною Калюк;

- обмін інформацією та робота над створенням віртуальної біографічної довідки  про військово-історичного діяча Південної України – С. Білого.