Новини навчально-виховного процесу

УВАГА!

30 травня 2017р. о 17.00 у актовій залі школи відбудеться  звіт директора Херсонської  спеціалізованої  школи  І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим  вивченням української  мови перед педагогічним, учнівським та батьківським колективами та перед громадськістю за 2016-2017 навчальний рік.

ЗАХИСТ ПРАВ ДИТИНИ

Націона Національна дитяча гаряча лініяльна дитяча «гаряча лінія»

Про використання на сайтах навчальних закладів та установ системи освіти   інформаційних банерів щодо захисту прав дитини

Міністерство інформує, що на виконання завдання 2 Плану наказу Міністерства освіти i науки України від 08.04.2016 р. № 405 «Про затвердження плану заходів Міністерства освіти i науки щодо протидії торівлі людьми на період до 2020 року», ГО «Ла Страда-Україна» розробила для розміщення на сайтах навчальних закладів, opганів та установ департаментів (управлінь) освіти i науки інформаційні  банери з питань убезпечення потрапляння в ситуащю торгівлі людьми шляхом поширення інформації про роботу Національної дитячої гарячої лінії та Национальної гарячої лінії з питань запобігання домашнього насильства, торпвлі людьми та гендерної дискримінації.

За більш детальною інформацією звертатися до ГО "Ла Страда- Україна": т/ф (044) 205-37-36, 205-36-94.

Національна гаряча лінія з питань

запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Указом  Президента України

2017-й рік  проголошено Роком  Української революції