Шкільний осінній ярмарок "Дари Херсонщини"

16.10.2015 17:12

16 жовтня у школі відбулося справжнє чудо: виставка-ярмарок «Дари Херсонщини», в якому брали участь учні  нашої школи.  Мами, тата, бабусі і дідусі допомагали в оформленні виставки.Були  представлені дивовижні вироби з овочів та фруктів. Різнобарвні та багаті столи кожного класу заманювали погляд вдячного глядача.Всі відвідувачі залишилися задоволені і кожен отримав незабутні враження. Журі визначало переможців виставки та найкращі роботи. Переможці отримали грамоти та солодкі подарунки. Подібні ярмарки стали традиційними для нашої школи та набувають все більшої популярності сред учнів та батьків.

Дякуємо всім родинам, що долучилися до  виставки-ярмарки «Дари Херсонщини» та подарували чудовий настрій.