Шановні батьки та учні спеціалізованої школи №52!
З 29.05.2017 по 16.06.2017
у приміщені школи розпочинає роботу шкільний  табір
відпочинку
з денним перебуванням "Супутник"

для учнів 1- 10 класів

"Супутник " день за днем...

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.
Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів.

Шкільний  табір "Супутник"  відкриває  літній  сезон !!!

2017 рік оголошено роком Японії в Україні саме тому дітям, що відвідують табір, було запропоновано

• долучитися до вивчення японської культури під керівництвом Бірюкової С.Т. ( загін №10 )
  • навчитися власноруч робити вироби  з паперу - оригамі та кірігамі під керівництвом  Колікової Т.Д. ( загін № 11)

З 29 травня почав роботу літній мовний табір

Керівники груп:

Англійська мова: Антонович А. М. - загін № 7, Євстратенко С.С. - загін № 8, Максименко Н.Ю - загін № 9, Хлебтунова І.О - загін № 13

Німецька мова - Гюлізарян К.І. - загін №12.