«Освітній путівник» педагогів Херсонської школи № 52

19.03.2021 09:05

Вийшов з друку перший випуск «Освітнього путівника» - науково-методичного журналу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради за редакцією Л.М. Назаренко, доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри менеджменту організацій Херсонського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом та Л.В. Шалаєвої, директора Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів       № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста. Журнал зареєстровано у Книжковій палаті України.

До створення «Освітнього путівника» педагогів школи спонукало бажання поділитися з колегами інших закладів освіти власними практичними доробками щодо організації освітнього процесу в дистанційному форматі, а також висвітлити батькам досвід застосування педагогами школи сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Необхідність організації дистанційного навчання через карантинні обмеження  стало неочікуваним і серйозним  викликом  для всіх учасників освітнього процесу. Забезпечувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів, надавати раду технологічним процесам виявилось зовсім не просто. Разом із тим, вчителі здобули нового педагогічного досвіду, який і надалі знадобиться для підвищення доступності здобувачів освіти до різних форм навчання.

Запрошуємо всіх  колег-педагогів, а також батьків, громадськість бути дописувачами та читачами  «Освітнього путівника» педагогів Херсонської спеціалізованої школи І=-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради.