Техніка безпеки дітей під час новорічних свят та зимових канікул.

26.12.2014 14:40
З метою попередження нещасних випадків з дітьми класними керівниками 1-11 класів проведена роз’яснювальна робота серед учнів та їх батьків щодо дорожньо-транспортного травматизму, дотримання правил поведінки на льоду, воді, катках, біля ялинок, протипожежної безпеки, випадків травматизму побутового характеру.
 Категорично заборонено:
  •        виготовлення саморобних іграшок із вати та легкозаймистих речовин, свічок для прикраси ялинок.
  •        використання під час новорічних заходів піротехнічних засобів, бенгальських вогників, свічок.
 Зважаючи на те, що зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при користуванні гірляндами, встановленні ялинок та при користуванні піротехнічними виробами, керівництво школи звертається до Вас з проханням: дослухайтесь корисних порад і це допоможе Вам безпечно зустріти та провести новорічні та різдвяні свята.

Будьте вкрай обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності, привчайте до цього дітей! Пам’ятайте: ваше життя – у ваших руках, намагайтеся зробити все, щоб зберегти його.

Свято запам’ятається надовго, якщо воно пройде без проблем. А подбати про це повинні Ви самі.