Тиждень історії

29.11.2019 18:53

З 25 - 29 листопада 2019 року згідно плану роботи МО суспільних дисциплін було проведено тиждень історії.

25.11.19 стартував фото квест на знання історії для учнів 7- 9-х класів. Він став  випробуванням командного духу. Для багатьох учасників це було вперше і залишило  яскраві враження. Найактивнішими були команди 7в, 9а, 9б, 8б, 10а класів. До пошуку відгадок долучилися найменші учасники - команда 6в класу. Колективне створення інформаційного полотна «Героїчні, трагічні, щасливі і нещасливі сторінки українського народу» відбулось 26.11.19. Учні 5- 7 класів виготовили власноруч символи пам'яті жертвам Голодомору. День пам'яті – унікальна нагода всім замислитися над цією трагедією.

27 листопада відбулося відкриття виставки малюнків на історичну тематику. Активну участь у ній взяли учні 5-7-х класів. Цікаві та креативні роботи були надані ученицями 10 а класу та учнями 5х класів на виставку - конкурс селфі «Історія навколо нас». 7- 9 класи виявили творчий підхід та креативність у конкурсі «Парад історичних героїв». Конкурс на кращий історичний стікерпак та мем. Найактивнішим учасником у арт - вернісажі «Історія людства очима художників» став 5-б клас.

Протягом тижня були проведені наступні заходи:

• Книжково-ілюстративна виставка новинок історичної літератури
  • Веселі перерви «Пограємо в історію»
  • Історичний кінозал. Перегляд “Книга - мандрівка. Україна”.
  • Фотоквест «Сходинками історії»
  • Арт - вернісаж «Історія людства очима художників».
  • Конкурс учнівських есе «Я – українець! Пишаюсь своїм народом»
  • Конкурс на кращий кросворд, загадку, ребус, головоломку, міні-твір, казку «Подорож в минуле людства