Тиждень толерантності. День 2.

13.11.2019 11:55

В рамках тижня толерантності «Толерантність - дорога до миру та співпраці» в школі відбувся День 2. «День посмішки і гарного настрою».

Правило дня: в одязі обов’язково мати рожевий колір, частіше посміхатися і дарувати оточуючим гарний настрій.

Рожевий колір люблять ті особистості, які побоюються про себе занадто голосно заявляти.  Наївні фантазії і мрії, відволікання від поганих думок і заспокоєння – такі властивості притаманні рожевим відтінкам. Це колір безтурботності, наївності, дитинства, закоханості. Любителі рожевого безмірно мрійливі, працелюбні, віддані своїй справі.

В школі продовжуються цікаві заходи, серед яких:

• Тренінг для учнів молодшої школи «Хай завжди буде дружба, хай завжди будуть друзі, хай завжди буду Я», який проводився з метою розвитку партнерських, толерантних взаємин, виховання щирості, бажання допомогти друзям, заохочення дітей до співпереживання та співчуття;

• В холі школи була проведена інформаційно-просвітницька робота, яка направлена на формування уміння активно висловлювати свою думку та аргументувати її, прислухатись до висловлювань своїх товаришів, вступати в обговорення;

• Учні 1-4 класів мали змогу переглянути мультфільми про добро та повагу.

Чекаємо День 3.