Тиждень толерантності. День 4.

14.11.2019 13:09

В рамках тижня толерантності «Толерантність – дорога до миру та співпраці» в школі відбувся День 4. «День взаєморозуміння та порозуміння».

Правило дня: в одязі обов’язково мати синій колір, поводити себе ввічливо, вибачитися якщо когось образив, помиритися з ким посварився, допомагати слабшим і меншим.

Синій колір викликає атмосферу довіри і безпеки, діє заспокійливо, сприяє ментальному і фізичному розслабленню. Синій відноситься до холодного і насиченого, символізує всесвіт.

У психології синій має значення, як суворий, чистий, важкий, таємничий. Він звільняє від страхів і тривог, очищає мислення, дає можливість прислухатися до внутрішнього голосу і інтуїтивно прийняти правильне рішення.

В школі продовжуються цікаві заходи, серед яких:

• паркан відвертості «Я хотів би сказати…»;

• анкетування «Який ти друг?»;

• тренінг «Чи вмію я дружити»;

• тренінг «Дерево толерантності»;

• «Багатокультурна Херсонщина». Ознайомлення з національно-культурними товариствами Херсона;

• акція «Толерантне ставлення до тварин» ( благодійна допомога притулку «4 лапи»).

Чекаємо День 5.