Тиждень толерантності. День 5.

15.11.2019 13:19

В рамках тижня толерантності «Толерантність – дорога до миру та співпраці» в школі відбувся День 5. «День ввічливості».

Правило дня: в одязі обов’язково мати червоний колір, бути ввічливим до оточуючих, побажати гарних вихідних своїм друзям.

Червоному кольору надають перевагу люди неприборканих пристрастей і підвищеної емоційності, які звикли довіряти своїм відчуттям і будь-якому почуттю віддаватися цілком, без залишку і жалю. Червоний колір вибирають люди, які всіма силами хочуть виділитися з натовпу, бути яскравіше, вище, сильніше. Червоний колір завжди відрізняв людей з вольовим характером. Часто вони стають начальниками та взагалі мають великий успіх у житті.

Всі відтінки цього кольору можуть викликати досить яскраві і позитивні емоції.

Психологія кольору така, що чим більш світлий відтінок червоного воліє людина, тим більш яскраві і безрозсудні емоції йому властиві. І навпаки, віддає перевагу відтінки бордового кольору більш схильний до розсудливості.

В школі продовжуються цікаві заходи, серед яких:

• виховна година: «Толерантність до інших: вчимося співчувати»;

• оформлення «Віночка  толерантності»;

• заняття з елементами тренінгу «Самий толерантний учень»;

• продовження фото-конкурсу «Подаруй світу посмішку».

Щоб повірити у добро, треба почати його.

Л.Толстой