Толерантним бути легко!

15.11.2019 13:28

З 11 по 15 листопада 2019 року до Всесвітнього дня толерантності на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови педагогом-організатором ( Кадецька І.М.), практичним психологом  (Хабрат К.В.)  був проведений  тиждень толерантності: «Толерантність - дорога до миру та співпраці».

В рамках цього тижня для учнів школи та вчителів було організовано та проведено безліч різноманітних заходів направлених на толерантне відношення до оточуючих, виховання щирості, бажання допомогти друзям, заохочення дітей до співпереживання та співчуття.

Проведені заходи протягом тижня:

• бібліотечна виставка «Країна толерантності»;

• бібліотечний урок «Вміння бути толерантним»;

• анкетування серед учнів «Чи толерантна ти людина?»;

• тренінг для учнів молодшої школи «Хай завжди буде дружба, хай завжди будуть друзі, хай завжди буду Я»;

• проведена інформаційно-просвітницька робота «Толерантним бути легко!»;

• акція «Візьми з собою частинку гарного настрою»;

• фото-конкурс «Подаруй світу посмішку»;

• виставка-конкурс малюнків «Толерантність в моєму житті»;

• виставка-конкурс стіннівок «Щастя просто жити»;

•  оформлений «Паркан відвертості «Я хотів би сказати…»»;

• анкетування «Який ти друг?»;

• тренінг «Чи вмію я дружити»;

• тренінг «Дерево толерантності»;

• «Багатокультурна Херсонщина». Ознайомлення з національно-культурними товариствами Херсона;

• акція «Толерантне ставлення до тварин» ( благодійна допомога притулку «4 лапи»);

• виховна година: «Толерантність до інших: вчимося співчувати»;

• оформлено «Віночок  толерантності»;

• заняття з елементами тренінгу «Самий толерантний учень».

Родзинкою цього тижня було те, що кожен день мав свій колір (зелений, рожевий, жовтий, синій, червоний) та правила дня (учням пропонувалося мати в одязі елементи певного кольору, частіше посміхатися і дарувати оточуючим гарний настрій, поводити себе ввічливо, робити компліменти оточуючим, , бути спокійним і вихованим, не боятися поділитися своїми почуттями з іншими, вибачитися якщо когось образив, помиритися з ким посварився, допомагати слабшим і меншим).

Тиждень видався досить насиченим заходами та позитивними емоціями, учні були дуже активні і кожного дня виконували всі правила.