Тренінги «Позитивне мислення».

18.11.2019 20:23
На базі Херсонської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови з метою формування позитивної соціальної поведінки, розвитку комунікативної креативності, гнучкості в оцінці будь – якої ситуації між учнями, удосконалення вмінь поступатися, викликати почуття симпатії серед однолітків, а також зміцнення групової єдності, в рамках тижня толерантності (11.11.2019 – 15.11.2019) соціальним педагогом школи (Дудко О.В.) були проведені наступні заходи:
  • Тренінг на тему: «Толерантність – шлях до взаєморозуміння та гармонії».
  • Урок - тренінг на тему: «Від добрих і ввічливих слів до добрих і ввічливих вчинків».
  • Заняття з елементами тренінгу: «Життя без насильства».
  • Заняття з елементами тренінгу: «Позитивне мислення».
  • Соціальні диктанти із творчими завданнями на тему: «Мої права закінчуються там де починаються права іншої людини», «Я толерантна людина».
  • Проведення занять у формі переговорів на тему: «Толерантність – терпимість».