Чому я хочу бути вчителем

Хіба живе на світі ще така жінка, в серці якої поєдналися б така мужність, така геніальність, такий вогонь і розум?.. Ні, другої такої на світі нема!

Леонід Смілянський

Минають роки, сторіччя, ніщо не стоїть на місці…
Але все починається змалечку: любов до батьків, до природи, до Батьківщини, до роботи і навіть до життя! Саме з дитячих років, з перших кроків у школу, з першого дзвоника у кожного з нас зароджується невпинна цікавість до оточуючого світу. Зазвичай цю допитливість вгамовують  наші вчителі, які є провідниками у життя, слідкують за тим, щоб ми не заблукали або раптом не впали. Саме таким вчителем, без усяких сумнівів, є Валентина Іванівна.
         Хто такий учитель? Це питання доволі риторичне. Це людина, яка дає конкретні знання? Чи, можливо, це людина, яка добровільно взяла на себе величезне завдання – виховувати дітей? Всі ці якості притаманні нашому директору - Бєляєвій Валентині Іванівні !

Щодня ми відкриваємо шкільні двері і не знаємо, що принесе нам новий ранок. Проте кожного разу, зустрічаючи в холі школи усміхнене обличчя нашого директора, тривоги минають, а душа наповнюється радістю!

Як приємно після літніх канікул повертатись у шкільні стіни, з нетерпінням чекати зустрічі з однокласниками, знову вдихнути аромат нових книжок. Проте  я не можу собі уявити свято Першого дзвоника, та й взагалі школу, без Валентини Іванівни. З першого вересня кожного року оживає цей дивний палац, котрий  наповнюється учнями та вчителями, які мають дбати про своїх вихованців. Очолює наш палац Валентина Іванівна. На святковій лінійці першою вітальне слово завжди говорить наш директор. Її слова сповнені такої любові, доброти та тепла, що їм просто не можливо опиратися! Звертаючись до всіх разом, Валентина Іванівна водночас говорить до кожного окремо, адже вона понад усе любить своїх дітей, а ми і є її діти!  Юна учнівська душа  дуже чутлива, а Валентина Іванівна, як ніхто, це знає. Тому вона вміє бути не просто директором, не просто вчителем, а ще й майстерним психологом!

Раз на місяць всі учні збираються у холі школи, аби привітати та нагородити переможців будь-яких змагань, конкурсів або олімпіад. І я неодноразово отримувала нагороду або подяку із рук Валентини Іванівни! Безумовно, це одне з найприємніших почуттів, коли спершу тебе від щирого серця вітають, потім  вручають грамоту й тиснуть руку! Тоді ти на сьомому небі від щастя! Після таких моментів хочеться долати все нові й нові вершини. Ти розумієш, що тобою пишаються, в тебе вірять, а ще – не дають ні на хвилинку засумніватись у своїх можливостях! В цей час хочеться летіти, виростають крила за спиною, розкриваються і ти летиш. А наша директор,  як матуся, оберігає нас від падіння!  Валентина Іванівна завжди нас підтримує, разом з нами радіє будь-яким, навіть найменшим , перемогам. А найголовніше, що всім своїм життям вона доводить відданість дітям, школі, професії!

То в чому полягає педагогічна майстерність вчителя? Тепер я точно знаю відповідь на це питання. Без сумніву, в найпростішому – бути гарною, доброю людиною, такою, як наш директор! В народі кажуть, що письменник живе у своїх творах, скульптор – у створених ним шедеврах, а вчитель – живе у думках і справах своїх учнів! Тому я завжди із почуттям великої вдячності згадую свою школу та нашого директора – Бєляєву Валентину Іванівну!

Ви – чуйна, добра, співчутлива.
А, як директор, - особлива!
Ласкавий подих огортає,
Енергією заряджає!
Нам з Вами дуже пощастило -
Таким керівником сміливим!
Инжир ми поїдаєм сміло,
На уроки йдемо, як на свято,
Авжеж, інакше не сказати!

І в ненормованому дні
Ви все встигаєте самі.
А як інакше може бути?
Нізащо всім нам не забути:
І Ваші мудрі всі поради,
Важливі нам усі принади,
Наш колектив – велика сила!
А роз’єднати нас – несила!

Бо це цілком Ваша заслуга
Є успіхові запорука.
Любов панує в нашій школі!
Як саме? Так, авжеж, поволі!
Є всі умови, щоб зростати,
В майбутнє гідно крокувати,
А з Вами лиш – перемагати!

Роботу виконала: учениця 7-Г класу Херсонської спеціалізованої школи №52 з поглибленим вивченням української мови  Дрюк Дар’я Ігорівна
Вік : 13 років
Керівник: вчитель української мови Густенко О.О.

Міський турнір «Знавці міста Херсона – 2017- 2018»

26.11.2017 14:00

Міський конкурс «Козацькими стежинами 2017»

30.09.2017 18:27