"Мудрость состоит не в том, чтобы управлять другими, а в том, чтобы управлять собой. Величие состоит не в том, чтобы иметь власть и должность, а в развитии своих способностей - и тогда ты в себе найдешь весь мир. Счастье состоит не в том, чтобы иметь богатство и занимать высокое положение, а в гармонии".

Лао-цзы китайский философ

Ми живемо в епоху демократії, свободи особистості.  Все більше і більше молоді починають займатись активною суспільною діяльністю. Учнівське самоуправління в нашій школі має достатній досвід  суспільної діяльності, належного спілкування, самоорганізації та організації інших. Основи громадянської позиції й демократії закладаються з дитячих років й саме самоврядування допомагає учням нашої школи цікаво та з користю урізноманітнити власне життя і життя своїх товаришів.

Досвід взаємин, виявлення та захисту власних інтересів,  що набувають учні , стане багажем, з яким вони увійдуть до дорослого життя.

Шкільний учнівський парламент - це самостійність в прояві ініціативи, ухваленні рішень, їх реалізація на користь свого колективу.

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі