Вибір безпечного маршруту до школи

03.09.2018 09:43

Тема власної безпеки в наш час є однією з найактуальніших. Ми деколи й самі не підозрюємо, що живемо у дуже небезпечному місці. Небезпека підстерігає нас всюди - в квартирі, в під'їзді власного будинку, на вулиці. Тому знати небезпеки, що підстерігають нас - це перший крок до попередження цієї небезпеки.

Небезпечні місця

Будівельні майданчики, промислові підприємства, кар'єри, старі шахти, покинуті й напівзруйновані будинки - ось неповний перелік об'єктів, украй небезпечних для ігор і розваг. Уяви, що можна ненароком заблукати в  старій шахті, впасти з висоти на будівельному майданчику, бути засипаним у кар'єрі або заваленим у підвалі старого будинку. Щороку сотні дітей, які знехтували цим правилом, гинуть і калічаться. Адже врятуватись у деяких випадках, наприклад, коли тебе засипало піском, неможливо.

Також не слід гратися там, де збираються ті, хто вживає алкоголь і наркотики. У стані сп'яніння вони можуть поводитися неадекватно, вчинити дії проти тебе.

Непідходящими для дитячих ігор є місця, де вигулюють собак. З ними треба бути особливо обережним. Може статися, що ви просто граєте в м'яч, а тварина сприйме це за загрозу їй або її господарю і нападе.

Якщо твої друзі вирішили погратись у небезпечному місці, першим відмовся від цього. Можливо, вони наслідуватимуть тебе. Потренуйся відмовлятися від небезпечних пропозицій і відмовляти від цього друзів.

Обирай для ігор безпечні місця!