Відкритий військово-спортивний вишкіл учнівської молоді Херсонщини

16.10.2018 12:33

Вже більше 15 років наша школа тісно співпрацює з комунальним закладом « Центр туристсько - краєзнавчої творчості» Херсонської обласної ради. Діти нашого навчального закладу займаються в гуртках « Спортивне орієнтування», «Пішохідний туризм», « Фольклорно-етнографічне краєзнавство». На заняттях вчаться  орієнтуватись на місцевості, вивчати свій рідний край, ходити в походи. І майже кожна участь у краєзнавчих заходах не обходиться без  перемог.

Ось і цього разу школярі 8,9 класів брали участь у відкритому військово-спортивному вишколі учнівської молоді Херсонщини, який проходив 12-14 жовтня у с. Тягинка Бериславського району. Команда гуртка Центру, до складу якої входять і учні нашої школи , посіла ІІІ місце у змаганні «Воєнізована смуга перешкод».

Вітаємо переможців, бажаємо наснаги та нових звершень!