ВІДЛУННЯ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

10.05.2017 17:21

Урочисте відкриття експозиції шкільного музею « ХХІ ст. Час героїв» присвяченій  подіям АТО, відзначенню Дня пам’яті та  72 – річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Щороку, в травні, ми відзначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні  в 1939-1945 рр. Не зникає з пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами.

На святі були присутні гості, а також ветерани Другої світової війни , учасники бойових подій АТО, голова волонтерської організації Обласного центру допомоги військовим «Армія  SOS Херсон» Уманець Г.І.

Екскурсоводи підготували цікаву екскурсію для гостей в якій розповідали про події  АТО, історії життя випускників та батьків учнів нашої школи, які не побоялися взяти в руки зброю і стати на оборону своєї держави. А також про волонтерський рух допомоги воїнам АТО в якому приймали участь учні 1 – 11 класів.

Поділився своїми спогадами про воєнні роки Кисельов І.Й., ветеран Другої світової війни. Зі словами вдячності звернулась голова волонтерського руху Уманець Г.І., яка подякувала учням та  адміністрації за активну волонтерську роботу та подарувала гільзи від бойових снарядів розмальовані учнями художньої школи, директор школи Бєляєва В.І. висловила щиру подяку за мужність та відданість нашій країні і вручила подарунок для бійців АТО, який допоможе ремонтувати  техніку та стояти на сторожі нашої держави.

Захід продовжився в актовій залі, учні порадували ветеранів своїми яскравими виступами. Після концерту ветеранам вручили подарунки та запросили на святковий обід.

Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, тим, хто сьогодні піднімає з руїн і відроджує Україну. Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов'язку — це високий приклад для наслідування. Наш обов'язок — бути гідними вашого життєвого подвигу, утверджуючи мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.