Вирок шкідливим звичкам

11.02.2019 16:03

З метою виховання дбайливого ставлення до власного здоров’я, формування в учнів негативного ставлення до шкідливих звичок, та довести до свідомості учнів, що шкідливі звички є основною причиною порушення здоров’я 11 лютого 2019 року на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради відбувся конкурс міні-агітбригад серед учнів 5-6 класів під гаслом «Здоровим бути модно», які пропагували здоровий спосіб життя серед своїх однолітків, нагадали про правила безпечної поведінки та особистої гігієни, застерігали, як вберегтися від шкідливих звичок, вирости здоровими та щасливими. Команди переможці покажуть свій виступ перед учнями молодшої школи та відвідають д\с №67.