Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

29.11.2019 18:29

Щорічно 1 грудня в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.  29 листопада 2019 року в Херсонській спеціалізованій школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови були проведені заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей в рамках Всеукраїнської акції ,,16 днів проти насильства”. У закладі освіти відбулися виховні години, тематичні конкурси малюнків та плакатів. Педагогом-організатором Інною Кадецькою та практичним психологом Крістіною  Хабрат організовано та проведено акцію «Планета толерантності», в якій взяли участь всі бажаючі учні, батьки та вчителі школи. Усі проведені заходи сприяли підвищенню рівня інформованості учнів про соціально-небезпечні хвороби та формування толерантного ставлення до людей із  ВІЛ–позитивним статусом.