Всесвітня акція «16 днів проти насильства»

13.12.2019 20:21

На базі Херсонської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради, з метою розвитку в дітей почуття толерантності, навичок саморегуляції психоемоційних станів, попередження проявів агресії, сприяння позитивним змінам у поведінці, формуванню навичок невербальних комунікацій та виховування культури спілкування, в рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» (з 25.11.2019 по 10.12.2019) соціальним педагогом школи  (Дудко О.В.) було проведено наступні заходи:

• Заняття з елементами тренінгу «Мій улюблений світ без насильства»,

«Самоповага - взаємопідтримка», «Запобігання насильства серед дітей – правила безпечної поведінки»;

• Тренінг «Життя без насильства», «Ми проти насильства», «Приборкай дракона».

• Години спілкування «СНІДу – НІ», «Здоров`я  - наш товариш»;

• Конкурс малюнків, буклетів «Насиллю  - НІ»;

• Співпраця із представниками Дніпровського РВ філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській обл., служби у справах дітей Дніпровської ради у м. Херсоні, ЮПСР Дніпровського ВП ХВП ТУНП, Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї та молоді з метою запобігання та профілактики домашнього насильства.