Всеукраїнська благодійна акція «Happу Гав для Сірка»

08.10.2019 13:29

Всесвітній день тварин – міжнародний день, спрямований  на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, який святкується 4 жовтня.

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  № 52 з поглибленим вивченням української мови долучилася до ІV Всеукраїнської благодійної акції «Happу Гав для Сірка», присвяченої Всесвітньому дню захисту тварин.

Волонтерами школи, педагогом-організатором (Кадецька І.М.), практичним психологом (Хабрат К.В.) був організований та проведений благодійний збір, який тривав з 17 вересня 2019р. по 30 вересня 2019р. для двох притулків у м. Херсоні , а саме: «4 лапи» під опікою якого 200 собачок та 150 котиків, а також притулок  «Кот-бегемот» під опікою якого 200 котиків.

Учнями школи, батьками та вчителями було зібрано та передано:

• 40 кг. круп та макаронів;

• 30 кг. сухого корму для котів;

• 30 кг. сухого корму для собак;

• 25 кг. м’якого корму для котів;

• 10 кг. м’якого корму для собак;

Також були зібрані повідки, іграшки, мисочки, ліки від паразитів, пелюшки та ін..

Батьками школи був здійснений благодійний  грошовий внесок в розмірі 1 тис. грн.. на рахунок притулків «4 лапи» та «Кот-бегемот».

Всесвітній день тварин – це привід нагадати людям про їхню відповідальність за тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сімї.