Всеукраїнська екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій

17.09.2018 08:57

З метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору  15 вересня 2018 року з 10:00 по всій території України пройшла  щорічна всеукраїнська екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій .

Учні 10 – А класу долучились до щорічної всеукраїнської екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій на локації Парк   «Херсонська Фортеця»

В цьому році день прибирання співпав з  Днем міста Херсона, тому саме в нашому місті для прибирання було запропоновано такі локації:

• Гідропарк
  • Зона  біля Школи вищої спортивної  майстерності (Острівське шосе. 36)
  • Вул. Стрітенська, 16 (зупинка «Робоча», р-н колишнього магазину Оскар. житлоселище)
  • Парк Димитрова (Шуменськнй)
  • Парк Нафтовиків
  • Парк   «Херсонська Фортеця» біля Московської брами