Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

15.10.2015 11:15

Протягом вересня - жовтня  учні 6-х класів, що відвідують гурток «Пішохідний туризм» на базі нашої школи , у рамках Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» долучилися до написання пошукової і науково-дослідницької роботи. Завдяки вивченню, використанню  краєзнавчого матеріалу  гуртківці  мали змогу вийти за межі  підручників, через вивчення життєпису Є. Горностаєва  відчули історичні події, осмислили історичні процеси,  "доторкнулися" до історії рідного міста, зокрема до її перлини – вулиці Суворова.

Свій краєзнавчий пошук гуртківці поділили на три етапи:

1.    зібрання  та опрацювання матеріалу про Є.Горностаєва в бібліотеці ім. О. Гончара та державному архіві;

2.   практичне опрацювання передостанньої книги краєзнавця «Улица Суворова –  Суворовская» -  екскурсія пішохідною вулицею О.Суворова;

3.  вшанування пам’яті  на могилі Євгена Вікентійовича.

14 жовтня  юні краєзнавці розробили та пройшли маршрут екскурсії  пішохідною вулицею О.Суворова за сторінками праць Є. Горностаєва.

У своїх публікаціях та нарисах Є. В. Горностаєв через призму історії рідного міста привертає увагу громадськості до питань моральності, віри, культури, благодійництва.