Всеукраїнські предметні учнівські олімпіади та конкурси
2017 - 2018 н.р.
2016 - 2017 н.р.
Вітаємо переможців!
ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Метельська Катерина 6Г |
ІІ м |
Густенко О. О. |
Камбурова Юлія 11-А |
ІІ м |
Снігур І. Г. |
Обласного конкурсу з WEB-дизайну
Атаманенко Володимир 11Б |
ІІІ м |
Замрій Т. М. |
ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка
Новосельська Дарина 8Б |
ІІ м |
Пальчиковська А. В. |
Мирвода Олександр 9А |
ІІІ м |
Макарова В. Л. |
Чижова Надія 11Б |
ІІІ м |
Снігур І. Г. |
І (міського ) етапу
конкурсу-захисту наукових робіт МАН
Мясоєдова Маргарита |
11А |
ІІ місце |
Журналістика |
Рімша Владислав |
11А |
ІІІ місце |
Науково-технічна творчість та винахідництво |
Біткова Лада |
11Б |
Лауреат |
Англійська мова |
Федюшкіна Валерія |
9Б |
Лауреат |
Англійська мова |
Буданова Анжеліка |
8А |
Лауреат |
Росйська мова |
Переможці ІІ етапу
Всеукраїнських олімпіад з базових предметів
Українська мова та література |
||
Камбурова Юлія 11 клас |
І |
Снігур І. Г. |
Чорна Дар’я 9 клас |
ІІІ |
Могила А. Г. |
Крохмаленко Анастасія 8 клас |
ІІІ |
Снігур І. Г., Макарова В. Л. |
Біологія |
||
Грушевенко Дарина 8А |
ІІІ м |
Свириденко Л. О. |
Морозов Максим 8Б |
ІІІ м |
Свириденко Л. О. |
Мирвода Олександр 9А |
І м |
Гришко Т. П. |
Сметанка Денис 9А |
ІІІ м |
Гришко Т. П. |
Бєлєй Богдан 10Б |
ІІІ м |
Свириденко Л. О. |
Кушнар Юлія 11А |
ІІІ м |
Свириденко Л. О. |
Географія |
||
Харінських Вероніка 11А
|
ІІІ м |
Герасимова О. П. Кирпа Н. К. |
Трудове навчання |
||
Мельник Дмитро 8В |
І м |
Данілушкін В. В. |
Данілушкіна Віталіна 8В |
І м |
Могилевська О. Б. |
Рімша Владислав 11А |
ІІ м |
Данілушкін В. В. |
Інформаційні технології |
||
Шоренко Альона 11А |
ІІІ м |
Замрій Т. М. |
Хімія |
||
Грушевенко Дарина 8А |
ІІІ м |
Синіцький Ю. В. |
Бєлєй Богдан 10Б |
ІІІ м |
Синіцький Ю. В. |
Кушнар Юлія 11А |
ІІІ м |
Синіцький Ю. В. |
Фізика |
||
Харінських Вероніка 11А |
І м |
Віннік О. В. |
Черков Єлисей 9Б |
І м |
Віннік О. В. |
Нікулін Дмитрій 8В |
ІІ м |
Мясоєдова Н. М. |
Морозов Максим |
ІІІ м |
Віннік О. В. |
Англійська мова |
||
Новосельська Дарина 8Б |
ІІІ м |
Максименко Н. Ю. |
Атаманенко Володимир 11Б |
ІІІ м |
Євстратенко С. С. |
Математика |
||
Данілушкіна Віталіна 8В |
ІІІ м |
Кулініч С. І. |
Кіцун Кирил 8В |
ІІІ м |
Кулініч С. І. |
Харінських Вероніка 11А |
ІІІ м |
Максименко І. В. |