Всеукраїнські змагання з надання домедичної допомоги « Я можу врятувати життя!»

05.12.2016 07:44

1-2 грудня 2016 року відбулися Всеукраїнські змагання з надання домедичної допомоги у рамках спеціального проекту « Я можу врятувати життя!», що проводиться під патронатом дружини президента України Марини Порошенко.
Проект спрямований на підвищення безпеки життя школярів, поширення знань та практичних навичок щодо надання першої допомоги.
Конкурс проводився у Києві на базі Міжнародного дитячого центру «Артек».
У фінальних змаганнях брали участь команди з 8 регіонів України.
Учні 10-А класу Херсонської спеціалізованої школи № 52 ім. Т. Г. Шевченка ( Слюсарчук Анастасія, Чурікова Катерина, Зенцева Аліна, Горбач Кароліна, керівник команди – Стоянова Катерина Віталіївна ) гідно представили місто Херсон , виборовши IV місце.
Кожен із учасників конкурсу Херсонської спеціалізованої школи № 52 ім. Т. Г. Шевченка гордо може сказати: « Я вмію рятувати життя!»