Всеукраїнський конкурс на офіційне найменування та логотип державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія» триває!

18.07.2016 07:52

«Український дитячий центр "Молода гвардія"» оголошує Всеукраїнський конкурс на офіційне найменування та логотип.

Конкурс оголошено у зв’язку з тим, що назва та символіка табору підпадає під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Завданням конкурсу є визначення найкращого найменування та найкращого логотипа для державного підприємства «Український дитячий центр "Молода гвардія"», які будуть використовуватися в якості офіційної емблеми табору, в оформленні комплектів документації, веб-сайту тощо.

Участь у конкурсі можуть брати учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, громадські об’єднання.

Вимоги до найменування:

• лаконічність та зрозумілість;
  • благозвучність;
  • зручність у вимові.

При виборі найменування доцільно враховувати географічне розташування закладу.

Вимоги до логотипа:

• оригінальність (зображення має бути особливим, не має наслідувати інші логотипи);
  • асоціативність (має відображати сферу функціонування «Молодої гвардії»);
  • художність та естетичність;
  • композиційність (взаєморозташування графічних символів, тексту), кольорове рішення (не більше 5 кольорів);
  • адаптивність (можливість використання логотипа в чорно-білому та кольоровому варіантах на різних носіях);
  • універсальність;
  • функціональність.

Конкурс проводиться у два етапи: І етап – до 20 липня 2016 року; ІІ етап – до 20 серпня 2016 року.

Для участі у І етапі Конкурсу необхідно надіслати заявку за формою до 01 липня 2016 року. Заявки, що не відповідають вказаним вимогам, не розглядаються.

Заявки для участі в Конкурсі приймаються в електронному вигляді у форматах jpg або tiff 300 dpi на адресу: metodviddil@ukr.net (з поміткою «На конкурс»).

Один учасник може представити на Конкурс кілька проектів (але не більше ніж три).