Свято рідної мови у Херсонській школі № 52

09.11.2021 15:12

Сьогодні, 9 листопада 2021 року, у День української писемності та мови, учні, педагоги Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови традиційно долучилися до свята.

Особлива атмосфера панувала весь день в освітньому закладі! Класні кімнати сяяли не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, яскравими висловами про мову. Класні керівники проводили нестандартні уроки, залучаючи дітей до «Мовного калейдоскопа», присвяченого Дню української писемності та мови.

Для учнів 5-7 класів учителі української мови провели культурно-освітній ранок «Найдорожча рідна мова джерельцем радісно дзвенить».

Справжнім апофеозом свята стала одночасна участь учнів 8-11 класів, учителів закладу у написанні 21-го Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності – загалом 350 людей.

Педагоги закладу впевнені, що відзначення Дня української мови та писемності в школі дало змогу школярам доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис, усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури.

За матеріалом онлайн газети "Вгору" vgoru.org,