«НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» – ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПРО ДІТЕЙ»

ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПРО ДІТЕЙ»
«НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» –

З 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.

Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

На Національній дитячій "гарячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

Дитяча «гаряча лінія» працює по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години.

Електронні банери Національної дитячої «гарячої» лінії: Посилання для розміщення банеру: http://la-strada.org.ua/.

Націона Національна дитяча гаряча лініяльна дитяча «гаряча лінія»

Про використання на сайтах навчальних закладів та установ системи освіти   інформаційних банерів щодо захисту прав дитини

Міністерство інформує, що на виконання завдання 2 Плану наказу Міністерства освіти i науки України від 08.04.2016 р. № 405 «Про затвердження плану заходів Міністерства освіти i науки щодо протидії торівлі людьми на період до 2020 року», ГО «Ла Страда-Україна» розробила для розміщення на сайтах навчальних закладів, opганів та установ департаментів (управлінь) освіти i науки інформаційні  банери з питань убезпечення потрапляння в ситуащю торгівлі людьми шляхом поширення інформації про роботу Національної дитячої гарячої лінії та Национальної гарячої лінії з питань запобігання домашнього насильства, торпвлі людьми та гендерної дискримінації.

За більш детальною інформацією звертатися до ГО "Ла Страда- Україна": т/ф (044) 205-37-36, 205-36-94.

Національна гаряча лінія з питань

запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації