Зростаймо патріотами своєї країни

28.09.2018 21:06

З нагоди відзначення Дня партизанської слави, мета якої - висвітлення діяльності підпільно-партизанського руху в період Другої світової війни на Херсонщині, ознайомлення учнів із партизанською сторінкою нашої історії, виховання поваги і шани до населення, яке брало участь у бойових операціях проти німецько-фашистських загарбників та формування у дітей почуття відповідальності, мужності, відваги, надзвичайної стійкості у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради було проведено: тематичні уроки з історії партизанського руху в роки війни для учнів 10-11 класів; виховну годину для 1-4 класів «Наші вулиці носять імена героїв-партизанів»; 5-8 класів «Про тих хто йшов дорогами війни»; 10-11 класів «Партизанський рух та підпілля на Херсонщині»; організовано виставка малюнків, стіннівок «Війна очима дітей»; волонтерський загін «Нащадки перемоги» вшанували пам’ять та поклали квіти до пам’ятника Іллі Куліка у парку «Херсонська фортеця».

Патріотичні почуття є у кожного із нас, і кожен має пам’ятати героїчне минуле своєї країни  та прагнути зробити щось важлива для своєї Батьківщини.