Зупинимо СНІД разом

03.12.2018 18:34

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику

«Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи в Херсонській спеціалізованій  школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради. 30 грудня 2018 року у фойє школи було оформлено виставку-конкурс малюнків, плакатів, буклетів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Так, за сприяння та тісної підтримки шкільного об’єднання учнів «КРОК» волонтерський загін «Від щирого серця» (керівник: Кадецька І.М.) провів інформаційно-просвітницьку акцію «Зупинимо СНІД разом».

Протягом дня волонтери чіпляли школярам, батькам та вчителям традиційні червоні стрічки, як головний символ боротьби зі СНІДом. Червона стрічкаце не лише символ пам'яті та солідарності з ВІЛ-позитивними людьми, але й виступ проти необізнаності та дискримінації людей, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІДу.

Організовано та проведено  акцію “Єднаймося заради життя”, школярі отримали інформацію про шляхи передачі ВІЛ-інфекції, а також проявили толерантність до людей, які мають статус ВІЛ-інфікованих.

Діти вішали червоні стрічки, які є символом толерантності, а також на білих стрічках писали своє ім’я та кріпили їх на сіті-лайті. Кожен школяр отримав пам’ятку як вберегтися від ВІЛ-інфекції.

Також в школі протягом дня демонстрували соціальний відео-ролик про боротьбу зі СНІДом

Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від  цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.