Зустріч з директором ЧП «Мирон»

03.10.2017 18:10

Вихованці  гуртка «Пішохідний туризм» - учні 8-х класів (керівник Побіреська О.М.) зустрілись з директором ЧП «Мирон» з пошиву та ремонту туристського спорядження. Григорій Іванович розповів про виготовлення туристського спорядження та показав тонкощі пошиву туристських рюкзаків, наметів. Для гуртківців ця зустріч запам’ятається бо - це практичне закріплення матеріалу . Діти отримали від спеціаліста відповіді на питання  про те, як зуміти вибрати те спорядження, яке дійсно необхідно для походу, на які якості спорядження необхідно звернути особливу увагу? Гуртківці  переконалися, що в рідному місті можна придбати  легке, надійне, просте і зручне у використанні, невелике за розмірами, для різних погодних умовах туристське спорядження.