Зустріч з поетесою

13.01.2017 19:40

Література рідного краю! Який урок може бути цікавіший , ніж літературні перли письменників нашого Херсонського краю? А сьогодні учні 6-Г класу Херсонської спеціалізованої школи №52 в цьому переконалися, бо до них на урок було запрошено письменницю рідного краю_ Крижановську Людмилу Миколаївну! Вчитель Густенко Ольга Олександрівна, яка безпосередньо запросила поетесу, була переконана , що дітям сподобається, бо Людмила Миколаївна— це справжнє світло, промені її яскравої творчості освітлювали учнів протягом уроку! Діти під враженням від зустрічі запрошували Людмилу Миколаївну на наступні зустрічі. Юні поети, діти 6-Г класу зачитали свої твори--Дрюк Даша та Голуб Олександр, поетеса висловила своє захоплення, та побажала дітям творити далі! Чекаємо нових зустрічей!!!