Звітній концерт хореографічного колективу «Школа танців Delsarte»

26.10.2018 17:37

26 жовтня 2018 року у актовій залі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради відбувся звітній концерт хореографічного колективу «Школа танців Delsarte» під керівництвом хореографа Алексашкіна М.В. з присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив».

Хореографічний колектив яким керує Алексашкін М.В., нараховує в своєму складі понад 130 вихованців віком від 6 до 17 років.  Микола В’ячеславович є вмілим організатором, тактовним педагогом, безмежно відданим в роботі з дітьми.

Експертна комісія відзначила високу виконавчу майстерність хореографічного колективу, художній рівень репертуару, активну концертну та виставкову діяльність. Художній хореографічний колектив «Школа танців Delsarte» постійно бере участь у фестивалях та конкурсах Всеукраїнського та Міжнародного рівнях.

Хореографічний  колектив «Школа танців Delsarte» -  це простір, де кожна дитина знаходить своє покликання, розкриває талант до мистецтва сучасного танцю.