Вдалий вибір сьогодні – успіх у майбутньому!

21.11.2021 15:39
З 15.11 – 19.11.2021 р. у нашій школі проведено Тиждень профорієнтації для учнів 1-11 класів. Протягом Тижня у шкільній бібліотеці працювала виставка «Ярмарка професій», для учнів початкової школи класні керівники організували перегляд фільму «Ринок сучасних професій», провели конкурси загадок про професії. Для учнів середньої ланки класні керівники провели
усний журнал «От А до Я», зняли відеоролики «Майбутнє за нами», розробили проекти «Моя майбутня професія». Для учнів 8-11 класів проведено он-лайн тренінг «У світі сучасних професій», zoom - конференція «Зроби свідомий вибір»(ХОБД), зустріч з працівниками міського центру зайнятості населення міста Херсон, zoom – конференція з представниками ХНТУ, он-лайн зустріч з КПІ ІМЗ.