Здоровим бути модно!

08.04.2023 09:55
7 квітня 2023 року для здобувачів освіти  5-6 класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради практичним психологом закладу Хабрат К.В. було організовано та проведено заняття з елементами тренінгу «Будьмо здорові!», присвячене Всесвітньому дню здоров’я під гаслом «Здоровим бути модно!».
На занятті учні познайомилися з історією виникнення свята, виконуючи інтерактивні завдання учні попрацювали з прислів’ями про здоров’я, створили асоціативний кущ «Здоров’я» та грали в гру «Будьмо здорові!». Наприкінці заняття обговорили «Сім найважливіших правил здорового способу життя» та вивели важливі принципи ментального здоров’я, а саме:
 живіть в злагоді з собою;
 вчіться радіти життю;
 менше хвилюйтеся, а більше посміхайтеся;
 вчіться долати стрес, пам’ятайте: джерело стресу — не події самі по собі, а наше сприйняття цих подій.