Вітаємо з перемогою у онлайн -вікторині до Дня ЗСУ "Наше військо - наш захист та опора"!
29.12.2023 14:40Творчі педагоги Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 не тільки організовують, а й разом із учнями беруть активну участь у різноманітних заходах .
Як результат - призові місця у Відкритій онлайн -вікторині до Дня ЗСУ "Наше військо - наш захист та опора" у віковій групі "Еліта" отримали вчителі початкових класів ОКСАНА БОРИСОВА та НАТАЛЯ ВЛАСЮК!
Пишаємося та радіємо успіхам педагогів разом!
![Возможно, это изображение 2 человека, люди улыбаются и текст](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/415274388_752949110222161_4700856383135295770_n.jpg?stp=dst-jpg_s720x720&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=DqwDAEH4q10AX97aQ5t&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AfCGEi-RtYzVkIRXcegmExRXPTJxcO4kUB0So8nU14ld7w&oe=65B02BC2)