Вийшов з друку другий випуск "Освітнього путівника"

25.11.2021 17:37

Вийшов з друку другий випуск "Освітнього путівника" - науково-методичного журналу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради.

Друге видання присвячене темі «STEM-освіта: від ідеї до STEM-компетенції» за редакцією Людмили Миколаївни Назаренко, доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри менеджменту організацій Херсонського інституту ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом»» та Людмили Василівни Шалаєвої, директора Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста. Журнал зареєстровано у Книжковій палаті України.

Науково-методичне видання містить матеріали (наукові тези, конспекти уроків, методичні лайфхаки) запровадження нових підходів, зокрема STEM-освіти педагогами Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради та педагогів м. Олешки Херсонського району Херсонської області.

«Освітній путівник» за цей короткий час з дати виходу першого номеру журналу увійшов у діяльність високопрофесійного педагогічного колективу Херсонської спеціалізованої  школи № 52 в якості провідника вчительського досвіду, кращих робіт, ідей, досягнень.

Авторський колектив вдячний педагогам м. Олешки, які виявили бажання співпрацювати й поділилися досвідом своєї роботи в другому випуску.

З радістю чекаємо на учасників наступного видання науково-методичного журналу: педагогів, управлінців, науковців.

За матеріалами онлайн газети "Вгору" vgoru.org