Інформація  щодо роботи «Школи майбутнього першокласника»

(набір на 2020-2021 навчальний рік)

Шановні батьки!
Ми були б раді бачити Вашу дитину учнем нашої школи.
Навчальний заклад №52 володіє всім необхідним для отримання повноцінної різнобічної освіти.
Висококваліфікований педагогічний колектив здатний дати учням знання, достатні для продовження навчання у ВНЗ, зробити їх конкурентоспроможними на вступних іспитах, створити можливості для додаткової освіти та розвитку дітей.
Згуртований учительський і дитячі колективи здатні забезпечити комфортне перебування Вашого сина або дочки в нашій школі.
Адміністрація школи завжди готова до діалогу з батьками.

Шановні батьки! Адаптаційні заняття майбутніх першокласників розпочнуть свою роботу 01 лютого 2020 року.

Запрошуємо Вас до школи о 9 год.00 хв.

Адміністрація школи.

ПОРАДИ БАТЬКАМ: ЯК ПІДГОТУВАТИ ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ

Територія oбслуговування.

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Іллюші Кулика

110 – 1114 (парна сторона)

Кримська

127 – 143 (непарна сторона)

Перекопська

151 – 155 (непарна сторона)

Університетська

145 – 163 (непарна сторона)

Чорноморська

6 – 34 (парна сторона),

25, 27, 29 (непарна сторона)

Курси призначені для створення максимально комфортних умов, що дозволять майбутнім першокласникам успішно розвиватись у новому педагогічному середовищі шкільної системи освіти. Даний підготовчий  курс дозволить перенести адаптаційний період більш "м'яко". Зміст курсу включає завдання діагностичного характеру, це дозволить виявити рівень готовності дитини до школи і визначити програму індивідуально для кожного.

Кожен рік  в школі функціонує школа підготовки майбутніх першокласників

Нова українська школа: що чекає майбутніх першокласників та їх батьків?

Нова українська школа (далі – НУШ)  спрямована лише на дитину. Основною і центральною ідеєю Держстандарту є

ДИТИНОЦЕНТРИЗМ!

Що цетаке і чим це загрожує нашим дітям і їх батькам?

Вся робота вчителя направлена на розвиток учня, на мотивацію його до навчання, до бажання розвиватися, досліджувати, пізнавати та рости.

Наскрізні вміння , якими володітимуть діти в НУШ:

•  РОЗВ’ЯЗУЮ ПРОБЛЕМИ;
  • КРИТИЧНО МИСЛЮ;
  • ТВОРЧО  МИСЛЮ;
  • СПІВПРАЦЮЮ;
  • ЕФЕКТИВНО СПІЛКУЮСЯ;
  • ДОСЛІДЖУЮ;
  •  ЧИТАЮ ВДУМЛИВО;
  • РОЗВИВАЮ ВЛАСНИЙ ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ.

Батькам треба налаштувати дітей на позитивне ставлення до  школи і ні в якому разі не залякувати і не боятися самим!

ГОТОВНІСТЬ ДИТИНИ ДО ШКОЛИ - ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ