Олімпійський тиждень - 2021

12.09.2021 17:20

З 6 вересня по 10 вересня 2021 року у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради для здобувачів освіти 1-11 класів,  з метою залучення до активних занять фізичною культурою та спортом у школі традиційно пройшов Олімпійський тиждень.

Для учнів 3-4 кл. було проведено свято «Старти надій», естафета «Веселі старти» для учнів 5-6 кл., серед 7-х кл.  турнір з футболу, учні 8-х кл. брали участь в активній грі «Вибивний», 9-11 кл. – ЗПФ.

Вчителі фізичної культури провели зустріч з видатними спортсмени Херсонщини:

Валерія Гдаль – абсолютна чемпіонка серед жінок білих поясів за рейтингом турнірів  Ukraine National Challenge 2019, тренер бразильського джиу-джитсу.

Анастасія Малиновська – майстер спорту України  з веслування на байдарках.

Владислав Іванюхін -  чемпіон Європи по змішаних одноборствах.

Спортсмени проводили майстер клас, спілкувалися з дітьми та ділилися своїм досвідом. Усі діти отримали велике задоволення і безліч позитивних емоцій!