Конференція школярів-волонтерів «Серце віддаю людям-2020»

03.12.2020 16:31

3 грудня 2020 року волонтери Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради взяли активну участь в І етапі підсумкової конференції школярів-волонтерів освітніх закладів Дніпровського району «Серце віддаю людям», яка проходила у малій залі Дніпровської районної у м. Херсоні ради. Напередодні Всесвітнього Дня волонтера Дніпровською радою шкільний парламент «Крок» ЗЗСО№52 визнано найкращим  з волонтерського руху  нашого району в 2020 році. Волонтерський загін школи було нагороджено дипломом Ради та футболками «Волонтер», грамотами обласної ради ветеранів за активну участь у І та ІІ етапах традиційних благодійних акцій «Ветеран поруч» і «Яблучко».