День емоцій та почуттів

15.02.2021 18:57

Традиційно в рамках святкування Дня Св.Валентина в Херсонській спеціалізованій  школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради проведено День емоцій та почуттів з метою:

• активізувати емоційний досвід учнів;

• пояснити дітям поняття «почуття» та «емоції»;

• розповісти школярам про силу моральних почуттів;

• розвивати вміння дітей усвідомлено виявляти свої емоції та почуття, навички емоційного самоконтролю;

• вчити учнів вибудовувати доброзичливі взаємовідносини з оточуючими, висловлювати судження щодо культури почуттів.

В холі школи було організовано фотозону, плакат «Світ емоцій та почуттів», де діти поділилися своїми емоціями та почуттями продовжуючи незакінчені речення, організована «велика розмальовка» для учнів школи, тож малювання стало для дітей справжньою дружньою справою та забезпечила їм кілька годин барвистого щастя. Проведено також у цей день благодійну акцію «Подаруй серце дитині», організовано  віртуальну книжкову виставку «Почуття крізь книги».

День емоцій та почуттів став насиченим заходами та позитивними емоціями для учнів та вчителів.