Правила безпечного користування соціальними мережами

21.04.2023 18:51
21 квітня 2023 року в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради для здобувачів освіти 9-10 класів керівником соціально-психологічної служби ХДУ Дар’єю ДОМАНЧУК було проведено лекцію на тему «Правила безпечного користування соціальними мережами».
Під час лекції здобувачі освіти мали змогу отримати і систематизувати всі сучасні знання та навички, а також  покрокову інструкцію, як безпечно користуватись соціальними мережами та як не стати жертвою кібербулінгу.
Інтернет – дуже потужний ресурс, який значно полегшує життя людини та відкриває майже необмежені можливості для самореалізації та саморозвитку юної особистості, спілкування, навчання, дозвілля. Але разом з тим, в Інтернеті приховано досить багато загроз як для дітей, так і для дорослих. Знання цих небезпек дозволить їх уникнути.