Крок у майбутнє

25.06.2024 21:10
24 червня 2024 року в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів # 52  з поглибленим вивченням української мови відбувся Онлайн - Випускний - особливе свято, якого немає в жодному календарі! У цей надскладний час змогли  зібратись  разом розкидані  по всьому світу випускники,  їхні  батьки,  всі педагоги закладу, щоб не лише підсумувати шкільний етап життя одинадцятикласників, а й разом, підтримуючи один одного, зробити перший крок у їхнє майбутнє!
           Свято розпочалось хвилиною мовчання, якою присутні вшанували пам'ять про полеглих  воїнів та цивільних,  життя яких забрала  війна!
           У доросле життя вирушили 42 випускника: щирі, небайдужі, активні; серед них переможці різних конкурсів, змагань, творчі учасники концертів, фестивалей! І все ж найвищого результату у навчанні вдалося досягти Владиславу Тодеушу, якого за рішенням педагогічної ради освітнього  закладу за високі досягнення у навчанні  нагороджено Золотою медаллю й вручено Свідоцтво про здобуття повної загальної освіти з відзнакою! Педагоги освітнього закладу  пишаються кожним учнем школи!
           Щиро привітала випускників із  знаменною подією у їхньому  житті  директорка школи Людмила Шалаєва!
Владислав у своєму зверненні до вчителів подякував за їхню працю, терпіння і відданість своїй справі!  Запевнив педагогів, що одинадцятикласники у своєму житті із гордістю  нестимуть  ім’я випускника Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів # 52!
           Особливу подяку від усіх батьків учителям за підтримку, допомогу, увагу до кожної дитини протягом усіх років навчання й директорці школи Людмилі Шалаєвій за чітку організацію освітнього  процесу в такий нелегкий час висловила мама випускника Альона Тодеуш!
           Яскравим моментом  свята стало відеопривітання наймолодших школярів – першокласників, а потім і виступ перших учителів випускників  Інни Смерочинської та Світлани Старуш, які й сьогодні в активному освітянському строю!
           Схвильовано  згадувала роки спільного шкільного життя класний керівник, досвідчений педагог  Алла Могила, яка  побажала всім скорої зустрічі в рідному місті!
А найщемливішим виявився фоточелендж випускників, який вони підготували заздалегідь: #Дякую_рідній_школі_52_Херсон.
          Позаду одинадцять років навчання! На символічному Дереві шкільного роду з'явився ще один листочок-символ! Зустріч закінчилася традиційним  шкільним  відеовальсом!
Усі присутні на святі впевнилися, що Онлайн-випускний у школі - це  не лише підсумок надскладного навчального року, а й важливий символ єдності, підтримки та надії на мир!  Крокуємо  разом у майбутнє!