Шкільне об’єднання «КРОК»

18.09.2020 07:11

Учнівське самоврядування  є важливою складовою шкільного життя. Воно поєднує учнівський колектив та адміністрацію школи. Кожен учень може взяти участь у житті школи своїми рішеннями, пропозиціями та активною позицією.
Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.
На початку навчального року в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради відбулись засідання департаментів, де було обрано голів, заступників та секретарів шкільного самоврядування, які будуть залучати учнівську молодь до активної участі в житті шкільного колективу.
Участь  молодого покоління в учнівському самоврядуванні – важливий шлях і умова залучення учнівської молоді до перетворень, що відбуваються в нашому суспільстві.